زمان زیادی است که از سنگ و فرآورده های سنگی در مکان های مختلف ساختمان استفاده می شود.

از جمله در نما، کفپوش، شومینه، لابی، راه پله، سرویس ها و… . ما میخواهیم یکی دیگر از کاربرد های زیبا و لوکس سنگ را در منزل به شما عزیزان معرفی کنیم.

انواع نمونه های دکوراتیو سنگ شامل سنگ های کابینتی، تابلو سنگ، میز های سنگی، فورمچ و بوک مچ، روشویه و معرق می شود.

طراحی و تولید میز امروزه در انواع مختلف شیشه ای، استیل، چوبی و… انجام می شود، اما میز های سنگی به مراتب جذابیت بیشتری دارند.

میز های سنگی با توجه به شکل ظاهریشان بسیار زیبا بوده و به هر فضایی می توانند حس و نمای خاصی بدهند.

این نوع میزها با هزینه های بسیار پایین قابل دستیابی هستند، و تنها با انتخاب طرح مورد نظر می توانید میز ها را در انواع شکل مستطیلی، گرد، مربعی و انواع الگوهای خاص طراحی کنید.

میز سنگی با مرمریت دایموند سیلک

هم چنین با طراحی و ساخت یک فریم مناسب به عنوان پایه یا با استفاده از سنگ زیبایی میز دو چندان می شود.

میز سنگی با مرمریت کارنیکو

اگر منزلتان دکوراسیونی مدرن دارد قطعا نیاز به میزی با خصوصیات سبک مدرن دارید. برای دکوراسیون های مدرن توصیه می شود از طرح های با گوشه های تیز استفاده کنید، بنابراین میزهای دایره ای جایی در دکوراسیون پذیرایی مدرن ندارند در نتیجه باید سراغ میز های مستطیلی و مربعی بروید.

ترکیب سنگ و چوب برای طراحی انواع میز بسیار محبوب هستند اما به افرادی که علاقه به طراحی های آنتیک دارند ترکیب سنگ و فلز بدون شک بهترین انتخاب است.
رنگ طلایی یا نقره ای پایه های فلزی میز در اتاق پذیرایی و نشیمن خودنمایی می کند. به همین دلیل توصیه می شود از میزهای سنگی با پایه های طلایی و درخشان استفاده کنید.

میز سنگی با مرمریت گلدن بلک

بعضی از افراد به دلایلی از جمله سنگین بودن این میزها از آن ها استفاده نمی کنند، جالبه بدونین این میز ها در ابعاد خیلی بزرگ سنگین هستند ولی برای استفاده به عنوان میز جلو مبلی و میزهای عسلی به راحتی جابه جا می شوند.

میز با سنگ مرمریت گلدن بلک

هم چنین در نظر داشته باشید که برای داشتن میز سنگی لوکس یک فریم زیبا باید مد نظر داشته باشید که با استفاده از ابزار سنگ مناسب برش داده شده و زیبایی مدنظر شما را به ارمغان بیاورد.
برای داشتن یک میز سنگی لوکس می توانید از انواع سنگ خارجی و داخلی استفاده کنید، که پیشنهاد ما در این مورد سنگ هایی است که نور را منعکس می کنند.
ممنون از نگاه های گرمتان، در صورت هرگونه پرسش ما در صنایع سنگ پاسارگاد آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشیم.

نمونه میز جلو مبلی با استفاده از سنگ