سنگ دهبید از معروف ترین و پر تقاضا ترین سنگ های ساختمانی است که توانسته جای سنگ های وارداتی را بگیرد.
اگر به دنبال قیمت رقابتی سنگ دهبید هستید تا انتهای مقاله با ما همراه باشید.

ماهیت و قیمت رقابتی سنگ دهبید

سنگ دهبید جز مناسب ترین و بهترین سنگ های تولیدی داخل کشور می باشد که از جنبه های مختلف نسبت به نمونه های خارجی با کیفیت تر است.
استحکام این سنگ در بین سنگ های مرمریت بسیار زیاد است و نسبت به سنگ مرمریت لته وارداتی بسیار مقاوم تر می باشد.

همچنین ساب پذیری و درخشندگی سنگ دهبید بیشتر از سنگ های دیگر است به طوری که سطح این سنگ به آسانی نور محیط را جذب و منعکس می کند و از این طریق به روشنایی نور محیط کمک می کند.
از دیگر مزایای اینسنگ مقاومت سایشی بالای آن می باشد و این موضوع سبب شده تا سنگ دهبید برای کف بسیار مناسب باشد به این علت که در طولانی مدت هیچ گونه تغییری در درخشش و ساختار آن به وجود نمی آید بنابراین در هزینه های شما صرفه جویی می شود.

این عوامل سبب شده تا سنگ دهبید بهترین سنگ برای نمای داخلی ساختمان باشد.
دلایل ذکر شده عاملی بوده تا تقاضای این سنگ روز به روز بیشتر شده و به همین سبب یک رقابت بین معادن و شرکت های استخراج کننده ی سنگ دهبید به وجود آید.
از بین شرکت های موجود، شرکت صنایع سنگ پاسارگاد بهترین قیمت رقابتی سنگ دهبید را ارائه می دهد. این در حالی است که تولیدات این شرکت تفاوت آشکاری از لحاظ تنوع و کیفیت با محصولات دیگر شرکت ها دارد.
این مجموعه از آغاز فعالیت خود تا به امروز توانسته با بهره گیری از نیروهای متخصص بومی و مطالعه ی تکنولوژی روز دنیا به فرآوری سنگ های تزیینی در بالاترین کیفیت بپردازد.
کیفیت صداقت و توان تولید این مجموعه باعث شد در طول ۶ سال این مجموعه با توجه به حضور در بازار های اصلی به یکی از بنام ترین تولید کننده های سطح کشور تبدیل گردد و توانست محصول تولید خود را در بزرگترین بازارهای ایران به نمایش بگذارد.
دستگاه های مذکور نه تنها امکان تولید محصول منحصر به فرد را ایجاد کرده اند ، بلکه موجب شده اند تا محصولات در رده های مختلفی دسته بندی شوند و به همین جهت کیفیت نهایی کاری که به وسیله آن ها انجام می شود نیز بهتر خواهد بود.

مجموع این عوامل موجب شده تا شرکت صنایع سنگ پاسارگاد بتواند با حفظ کیفیت، کمیت را نیز ارتقا دهد و همین مورد سبب ایجاد قیمت رقابتی سنگ دهبید توسط این گروه شده است.

می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از خرید و فروش انواع سنگ با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.