بهتر است با این سوال شروع کنیم که آیا سنگ ساختمانی را می توان به صورت اینترنتی خریداری کرد؟

در دهه های اخیر با توجه رشد روز افزون اینترنت و فضای مجازی و جدا نشدن آن از زندگی های روزمره ما، کمتر مشاغلی دیده می شود که در این محیط وجود نداشته باشد از جمله سنگ ساختمانی. از آنجایی که سنگ کالایی سخت و سنگین است بسیار کاری مشکل است  که در فضای مجازی به فروش آن پرداخت . اما صنایع سنگ پاسارگاد با انجام خدماتی از جمله مشاوره رایگان، بروز بودن قیمت ها، امکان مقایسه قیمت ها، مشاهده آنلاین عکس و فیلم سنگ  مورد نظر و همچین نمونه های کار شده سنگ مورد نظر در ساختمان امکان خرید سنگ را مشتریان راحت کرده است.

همان طور که می دانید به دلیل فراوانی معادن سنگ در جابه جای ایران عزیزمان و در گذشته، سنگ نقش عظیمی در بناهای ایرانی دارد. و همچنین می توانید تنوع رنگ و طرح رو در بازار ایران مشاهده کنید و این ها باعث شده است که کشور های خارجی اقدام به خرید سنگ از کشور ما داشته باشند. صنایع سنگ پاسارگاد نیز همچین به کشور های مختلف نیز صادرات داشته است.

خدمات آنلاین خرید سنگ طبیعی

صنایع سنگ پاسارگاد سعی می کند با ارائه خدمات و اطلاعات کافی در مورد خرید سنگ و همچنین با داشتن امکانات روز دنیا و تجهیزات و ماشین آلات سنگبری به ارائه سنگ هایی از جمله مرمر و مرمریت را با بهترین قیمت و خدمات عرضه کند.

  • مقایسه کردن با دیگر کارخانه ها

  • مشاوره آنلاین

  • معرفی و کاربرد سنگ

  • آشنا شدن با انواع سنگ ساختمانی

  • مشاهده پروژه های لوکس

صنایع سنگ پاسارگاد یک گروه بزرگ تامیین کننده سنگ اسلب در شرق ایران است که به کشور هایی از جمله چین، عراق، باکو نیز صادر داشته است و می توانید با بهترین کیفیت و قیمت مناسب این سنگ ها را خریداری کنید.

می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از خرید و فروش انواع سنگ مرمریت و مرمر با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.