در سال های اخیر شاید سنگی که به خوبی فرآوری شده و قیمت و کیفیت مناسبی داشته باشد را نمی شد پیدا کرد امروزه با تجهیز کارخانجات کشور به دستگاه های پیشرفته معادن سنگ های مرغوب کشور به خوبی مورد استفاده قرار گرفته و برای هر نوع کاربری سنگ مرغوب تولید می شود.
در این بخش میخواهیم به معرفی انواع سنگ دهبید بپردازیم.

انواع سنگ مرمریت دهبید

از سنگ های زیبا و بسیار لوکس که برای طراحی دکوراسیون داخلی مورد استفاده قرار می گیرد سنگ مرمریت دهبید می باشد این سنگ جزو بهترین سنگ های ساختمانی به خصوص برای کف سازی است و به علت مرغوبیت بالا ارزش صادراتی زیادی دارد.

در حالت کلی انواع سنگ دهبید شامل پلنگی، روشن و تیره می باشد. مرمریت دهبید پلنگی طرح های خاصی دارد و بیشتر مورد توجه افراد با سلایق خاص است. نوع تیره آن نیز بسیار خاص بوده و با مرمریت امپرادور برابری می کند البته نسبت به آن برتری هایی نیز دارد.

نوع روشن این سنگ کابرد عمومی تری در صنعت ساختمان دارد و به علت روشنی آن، روشنایی محیط نیز تحت تاثیر آن بهبود می یابد.
این نوع سنگ دهبید به دلیل برابری در کیفیت و زیبایی با سنگ مرمریت لته که تولید کشور ترکیه می باشد علاوه بر استقبال در داخل کشور به کشورهای زیادی صادر نیز می شود.
این برابری کیفیت با نمونه خارجی و همچنین قیمت مناسب دهبید در داخل کشور تقریبا رقابت با این سنگ را در بازار کشور برای دیگر سنگ ها غیر ممکن کرده است، سنگ دهبید روشن با زمینه کرم رنگ در بازار موجود می باشد.
از مهم ترین ویژگی های ظاهری و فنی مرمریت دهبید شفافیت بالا و مقاومت سایشی زیاد است همچنین به دلیل تراکم ملکولی بالا این سنگ از ساب پذیری بسیار خوبی برخوردار است، جذب آب پایین واستحکام زیاد از ویژگی های بارز این سنگ است.

می توانید جهت دریافت اطلاعات بیشتر از خرید و فروش سنگ مرمریت دهبید با کارشناسان ما در تماس باشید تا شما را به صورت کامل راهنمایی کنند.